Program Operacyjny Kapitał Ludzki

Szkolenia - Informatyczne Systemy Udostępniania Usług
ROK 2012

1. Szkolenie z zakresu: „Implementing Cisco Unified Wireless Networking Essentials”

Dostawca: Centrum Szkoleniowe Hector
Termin: 06 - 10.02. 2012

2. Szkolenie z zakresu: „Zaawansowane bezpieczeństwo aplikacji www”

Dostawca: Securitum
Termin: 12 - 14.03.2012

3. Szkolenie z zakresu: „Introducing Cisco Voice and Unified Communications Administration v 8.0"

Dostawca: Centrum Szkoleniowe Hector
Termin: 23 - 27.06.2012

Szkolenia - Informatyczne Systemy Udostępniania Usług
ROK 2011

1. Szkolenie z zakresu: „Szyfrowanie i łamanie szyfrów”

Dostawca: Compendium Centrum Edukacyjne
Termin: 24 – 25.03.2011

2. Szkolenie z zakresu: „MLPC – Obliczenia równoległe i rozproszone w MATLABie”

Dostawca: Oprogramowanie Naukowo-Techniczne
Termin: 29.08.2011 – 30.08.2011

3. Szkolenie z zakresu: „MLST – Metody statystyczne w MATLABie”

Dostawca: Oprogramowanie Naukowo-Techniczne
Termin: 02.09.2011

4. Szkolenie z zakresu: „Programowanie w języku Python”

Dostawca: InfoTraning S.C.
Termin: 12.09.2011 – 16.09.2011

Szkolenia - Informatyczne Systemy Udostępniania Usług
ROK 2010

1. Szkolenie z zakresu: „Narzędzia integracyjne w oparciu o ServiceMix” (Application Integration Bootcamp with ServiceMix)

Dostawca: PROGRESS SOFTWARE GmbH
Termin: 15 - 19.04.2010

2. Szkolenie z zakresu: „CCNP TSHOOT: Maintaining and Troubleshooting IP Networks”

Dostawca: Helsinski Metropolia University of Applied Sciences
Termin: 29.11 - 10.12.2010

Szkolenia - Informatyczne Systemy Udostępniania Usług
ROK 2009

1. Szkolenie z zakresu: „Podstawy Technologii Spring” (Core Spring)

Dostawca: SPRINGSOURCE BV
Termin: 06 - 09.04.2009

2. Szkolenie z zakresu: „Altium Designer PCB”

Dostawca: EVATRINIX S. A.
Termin: 20 - 22.04.2009

3. Szkolenie z zakresu: „Red Hat Linux System Administration”

Dostawca: ALTKOM AKADEMIA S. A.
Termin: 15 - 19.06.2009

4. Szkolenie z zakresu: „RH300 – Red Hat Certified Engineer”

Dostawca: ALTKOM AKADEMIA S. A.
Termin: 06 - 10.07.2009

5. Szkolenie z zakresu: „Metody przetwarzania i wizualizacji metodycznych danych obrazowych”

Dostawca: KRAKOWSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. JANA PAWŁA II
Termin: 13 - 15.07.2009

6. Szkolenie z zakresu: „UML/Enterprise Architect”

Dostawca: TRANSITION TECHNOLOGIES S. A.
Termin: 24 - 27.11.2009

7. Szkolenie z zakresu: „OSGI with dm Server”

Dostawca: SPRINGSOURCE BV
Termin: 24 - 25.09.2009

8. Szkolenie z zakresu: „Bezpieczeństwo Systemów IT”

Dostawca: SECURITUM
Termin: 03 - 04.12.2009

9. Szkolenie z zakresu: „Administracja Serwerem Aplikacyjnym GLASSFISH”

Dostawca: EULER Maciej Dąbrowski
Termin: 07 - 09.12.2009

10. Szkolenie z zakresu: „Technologie Wirtualizacji”

Dostawca: EULER Maciej Dąbrowski
Termin: 14 - 16.12.2009

11. Szkolenie z zakresu: „Administracja SUN Ops Center 2.5”

Dostawca: EULER Maciej Dąbrowski
Termin: 17 - 18.12.2009

Projekt współinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO KL
Priorytet IV. Szkolnictwo wyższe i nauka,
Działanie 4.1. Wzmocnienie i rozwój potencjału dydaktycznego Uczelni oraz zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy,
Poddziałanie 4.1.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego Uczelni.
Projekt nr UDA-POKL.04.01.01-00-367/08-00.